Producenci
Tissot Tradition Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT TRADITION LADY
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii.Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage.Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami.Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty.Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T063.210.22.037.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 33 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,3 mm |
| WAGA KOPERTY | 89 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Cyfry arabskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F05.111 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23,9 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| NR. REF. PASKA | T605035888 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Żółte złoto, szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |