Producenci
Tissot TXL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot TXL
Tissot model T60.1.581.52 to zegarek, który zaimponuje nie tylko swoim wyglądem, ale także zaawansowanymi walorami technicznymi. Wyposażony w niezawodny mechanizm kwarcowy zasilany baterią, zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu. Dodatkowo, dzięki szafirowemu szkłu, które jest odporniejsze na zarysowania niż standardowe materiały, zegarek ten pozostaje w idealnym stanie przez długi czas.Zegarek męski Tissot to kwintesencja elegancji i nowoczesnego stylu, które są znakami rozpoznawczymi marki Tissot. Charakteryzujący się ciemną tarczą i szafirowym szkłem odpornym na zarysowania, ten model łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i luksusowy design.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T60.1.581.52 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.90mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.70mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |