Producenci
Tissot T-Trend T-Moments
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot T-Trend T-Moments
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T009.110.17.297.00 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Trend |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Owalny |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,4mm |
| WAGA KOPERTY | 39g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Brązowy |
| INDEKSY | Cyfry arabskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F05.111 |
| FUNKCJE | Datownik |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |