Producenci
Tissot T-Race Cycling Vuelta 2022 Special Edition
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot T-Race Cycling Vuelta 2022 Special Edition
Ambasador Tissot Primož Roglič ma szansę zgarnąć bezprecedensowy, czwarty z rzędu tytuł w tegorocznej Vuelcie. Rywalizacja będzie toczyć się na wyczerpujących trasach o łącznej długości 3280 km, z Utrechtu przez Pireneje aż po Madryt. Tissot T-Race Cycling 2022 Vuelta a Espana Special Edition to idealny zegarek, łączący szwajcarską precyzję i niezawodność z klasycznym designem inspirowanym rowerami wyścigowymi. Dzięki logo wyścigu wygrawerowanym na deklu i kultowym, czerwonym wykończeniom na sekundniku i koronce, noszenie tego zegarka przybliży Ci emocje kolarzy biorących udział w hiszpańskim wyścigu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T135.417.37.051.02 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.62mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T600047413 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| DATOWNIK | Tak |