Producenci
Tissot Supersport Chrono 45.5mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Supersport Chrono 45.5mm
Zegarki Tissot Supersport Chrono to męska, dynamiczna i futurystyczna kolekcja oferujące szeroką gamę referencji. Każdy może odnaleźć tutaj zegarek, który najlepiej dopasuje się do jego nadgarstka.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T125.617.11.041.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Supersport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.50mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.92mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| NR. REF. PASKA | T605044987 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem i przedłużeniem dla nurków, Wymienna bransoleta |
| INFORMACJE DODATKOWE | Aluminiowy bezel |