Producenci
Tissot Stylis-T
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT STYLIS-T
Kobiety słyną ze swojej fascynującej indywidualności. Mając to na uwadze, Tissot w linii Stylis-T oferuje szeroki repertuar wykończeń, od szykownych brylantów po delikatną masę perłową, tak by każda współczesna kobieta mogła w niej znaleźć zegarek idealnie dopasowany do swojego nastroju i okazji. Zegarki łączą wyrafinowany styl z wydajnością i bez wątpienia zasługują na tytuł najlepszego przyjaciela kobiet.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,29 mm |
| WAGA KOPERTY | 72 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| INFORMACJE DODATKOWE | wskaźnik wyczerpania baterii EOL |