Producenci
Tissot SRV 30mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T160.110.33.113.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | SRV |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Prostokątny |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.00/21.80mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.25mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Jasna masa perłowa |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie na godz.6 i 12 |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Godziny, minuty, sekundy |
| NR. REF. PASKA | T605051132 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Złoty ,PVD |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |