Producenci
Tissot SRV 30mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot SRV 30mm
Zegarek SRV czerpie inspirację z czasów Art Deco, które narodziły się w latach 20. XX wieku. Ten okres charakteryzował się geometrycznymi kształtami i abstrakcyjnymi wzorami, stając się dominującym stylem w architekturze, designie wnętrz i modzie. Choć SRV bezpośrednio nawiązuje do modelu z 1975 roku, jego projekt był reinterpretacją wcześniejszych zegarków Tissot z lat 20. XX wieku.
Kwarcowy mechanizm SRV gwarantuje precyzję, która pozwala odważnie i zdecydowanie iść naprzód. Dzięki wskaźnikowi końca żywotności baterii zegarek „przewiduje” następny ruch, zawsze pozostając gotowym do działania. SRV to nie tylko nazwa - to również skrót od Sapphire Rectangle V: fasetowane szafirowe szkło o prostokątnym kształcie, a litera „V” nawiązuje do wodoszczelności do 5 barów, symbolizowanej rzymską cyfrą V.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T160.110.33.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | SRV |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Prostokątny |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.00/21.80mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.25mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605051414 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Różowe złoto PVD |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie |
| INFORMACJE DODATKOWE | koperta,wskazówki,indeksy w kolorze żółtego złota |