Producenci
Tissot Quickster Gent
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT QUICKSTER GENT
Tissot Quickster Classic to nowoczesny sportowy chronograf dla młodych i dynamicznych osób, które cenią pewien poziom klasy. Zegarek wyróżnia się bardzo cienkim pierścieniem lunety, który sprawia, że tarcza jest jeszcze lepiej widoczna. Pierścień wykonano z kolorowego aluminium, które dodaje zegarkowi nowatorskiego, świeżego wyglądu.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9,12 mm |
| WAGA KOPERTY | 58 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |