Producenci
Tissot Quickster Chronograph
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT QUICKSTER CHRONOGRAPH
Tissot Quickster Classic to nowoczesny sportowy chronograf dla młodych i dynamicznych osób, które cenią pewien poziom klasy. Zegarek wyróżnia się bardzo cienkim pierścieniem lunety, który sprawia, że tarcza jest jeszcze lepiej widoczna. Pierścień wykonano z kolorowego aluminium, które dodaje zegarkowi nowatorskiego, świeżego wyglądu.
Dane techniczne
| STYL | Sportowy |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,72 mm |
| WAGA KOPERTY | 67 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |