Producenci
Tissot Quickster Chronograph
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT QUICKSTER NATO CHRONOGRAPH
Unikalność tego zegarka w dużej mierze drzemie w jego prostocie i kolorowych pierścieniach lunety, ale w jeszcze większym stopniu uwagę przykuwają modne paski z włókien syntetycznych typu NATO. Model oferuje możliwość zmieniania paska w zależności od nastroju lub stylizacji. Czego więcej mógłbyś potrzebować?
Dane techniczne
| STYL | Sportowy |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,72 mm |
| WAGA KOPERTY | 68 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |