Producenci
Tissot PRX 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PRX 40mm
Zegarek jest cienki, gładki i subtelnie łączy w sobie elementy z lat 70. Model PRX Automatic został wyposażony w szwajcarski automatyczny mechanizm Powermatic z 80-godzinną rezerwą chodu i sprężyną włosową Nivachron, która jest odporna na działania pola magnetycznego. Mechanizm ETA Powermatic został zamknięty w kopercie o średnicy 40 mm i grubości 10,9 mm, wykonanej ze szczotkowanej stali szlachetnej z przezroczystym deklem dzięki czemu możemy obserwować pracę mechanizmu zegarka. Indeksy oraz wskazówki są pokryte powłoką Super-LumiNovą. Luminescencyjne wskazówki modelu PRX Powermatic 80 są zamontowane bardzo blisko siebie, co pozwala stworzyć efekt uniesienia i optycznie zbliżyć tarczę do szkła. Giloszowana tarcza oraz stalowa bransoleta sprawiają, że zegarek jest niezwykle elegancki. W zegarku Tissot PRX Powermatic 80 wykorzystano motylkowe zapięcie, dzięki czemu zakładanie, jak i jego zdejmowanie przebiega komfortowo. Jednocześnie bransoleta gwarantuje użytkownikowi ergonomiczne dopasowanie do nadgarstka.To z pewnością idealny zegarek dla mężczyzny podchodzącego do klasy z przymrużeniem oka, stawiającego na gadżety o niebanalnym wzornictwie, które pozwalają mu wyrazić własną indywidualność
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.407.11.041.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.93 |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Granatowy |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | POWERMATIC 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T605046447 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Przezroczysty dekiel , Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |