Producenci
Tissot PRS 330
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRS 330
Zegarki Tissot PRS 330 zostały stworzone z myślą o miłośnikach sportu.
Wyjątkowy sportowy design zegarka sprawia, że stanowi on doskonały dodatek dla mężczyzn prowadzących aktywny stryb życia i ceniących sobie wyzwania.
Tissot PRS 330 - sportowe oblicze czasu.
Dane techniczne
| STYL | Sportowy |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 44 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,42 mm |
| WAGA KOPERTY | 113 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |