Producenci
Tissot PRC 200 Quartz Gent
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRC 200 QUARTZ GENT
To bardzo zróżnicowana kolekcja, w której oferujemy zarówno modele sportowe jak i prawdziwe klasyki kobiecego nadgarstka.
Z pewnością w linii Tissot PRC 200 znajdziesz idealny zegarek dla siebie. Po dużym sukcesie rynkowym sportowej odsłony Tissot PRS200, Tissot zdecydował się na zaprezentowanie sportowego zegarka wodoszczelnego do 200 metrów (20 barów / 660 stóp), ale o dużo bardziej klasycznej stylistyce: Tissot PRC200. Zredukowany rozmiar pierścienia lunety powoduje, że tarcza wydaje się dużo większa, a wskazania czasu są niezwykle czytelne. Czytelność oznaczeń jest jeszcze lepsza dzięki zastosowaniu substancji superluminova na indeksach i wskazówkach.
Dane techniczne
| STYL | Sportowy |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 20 ATM (200m, 656ft, 20bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,55 mm |
| WAGA KOPERTY | 74 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |