Producenci
Tissot PR 100 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PR 100 40mm
W kolekcji PR 100 znajdują się klasyczne chronografy kwarcowe w różnych kolorach. Te sportowe, a jednocześnie eleganckie czasomierze posiadają polerowany środkowy rząd na bransolecie dla efektowniejszego wyglądu, białe okienko datownika i standardowy sekundnik. Mechanizm kwarcowy G10.212 chrono zapewnia precyzję, uzupełnioną wodoszczelnością do 10 barów (100 metrów/330 stóp), a czytelność tarczy nawet w warunkach słabego oświetlenia gwarantuje powłoka Super-LumiNova® umieszczona na wskazówkach.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T150.417.33.031.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PR100 |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.26mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| NR. REF. PASKA | T605049799 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Złoty ,PVD |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | System szybkiej wymiany paska ,datownik |