Producenci
Tissot PR 100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PR 100
Tissot PR 100 to klasyczny zegarek doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą prestiż, jakość oraz klasyczny styl.
Kolekcja Tissot PR 100 pozostaje wierna swojej nazwie, która oznacza precyzję ("P"), wytrzymałość ("R") i wodoszczelność do ciśnienia 10 barów (100 metrów).
Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L o wyjątkowej odporności na korozję i doskonałej trwałości, estetyka zegarka pozostanie nienaruszona przez lata. Łącząc najlepsze cechy podobnych kolekcji zegarków Tissot, nowy design oferuje klasyczną tarczę, sprawiając jednocześnie eleganckie, minimalistyczne wrażenie.
Czas wskazywany jest przez wskazówki pokryte szwajcarskim materiałem SuperLuminova® zapewniającym precyzyjny odczyt nawet w ciemności. Ten zegarek Tissot PR 100 posiada 40-milimetrową kopertę ze stali szlachetnej 316L oraz precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy ze wskaźnikiem wyczerpania baterii.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T150.410.16.031.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PR100 |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.25mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T600049155 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| DATOWNIK | Tak |