Producenci
Tissot Le Locle Open Heart 39.3mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Le Locle Open Heart 39.3mm
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.407.16.033.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.75mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Powermatic 80 Nivachron |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| NR. REF. PASKA | T604047475 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami, wymienna bransoleta |
| INFORMACJE DODATKOWE | Przeszklony dekiel |