Producenci
Tissot Goldrun Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Goldrun Lady
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T922.210.16.111.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Gold |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Złoto |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 4,80mm |
| WAGA KOPERTY | 23,63g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Masa perłowa, macica perłowa |
| INDEKSY | Indeksy liniowe |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA E61.111 |
| FUNKCJE | Datownik, wskaźnik wyczerpania baterii EOL |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |