Producenci
Tissot Flamingo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT FLAMINGO
Tissot Flamingo zachwyca prostotą wzornictwa. Zegarek oferowany jest w wersji na skórzanym pasku lub subtelnej bransolecie. Koronkę zegarka wieńczy gładko polerowany lśniący klejnot. Niektóre wersje wyposażono w urzekające tarcze z masy perłowej. Tissot Flamingo szybko stanie się klasykiem stylu i będzie wzbudzał zachwyt gdziekolwiek się pojawi.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 26 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6,35 mm |
| WAGA KOPERTY | 62 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |