Producenci
Tissot Everytime
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT EVERYTIME
Linia Tissot Everytime to wielkie spektrum nastrojów i gustów w różnych kształtach, tonacjach i stylach. Choć każdy z tych zegarków ma inne zalety i charakter, łączy je jedno - to idealne akcesoria na każdą okazję!
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28,5 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,7 mm |
| WAGA KOPERTY | 62 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |