Producenci
Tissot Desire Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT DESIRE LADY
Modele Tissot Desire to klasyczne zegarki w przystępnej cenie. Występują w wersjach na skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Zegarki oferują wygodny datownik na godzinie 3. Decyzja należy do ciebie
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 27 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 5,85 mm |
| WAGA KOPERTY | 17 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |