Producenci
Tissot Desir
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Desir
Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest kopułkowa koperta, przypominająca drobno oszlifowany klejnot. Zaprojektowany z myślą zarówno o komforcie noszenia, jak i trwałości, zegarek ten urzeka swoim pięknem i został skonstruowany tak, aby przetrwać próbę czasu. Mechanizm kwarcowy z funkcją End-of-Life sprawia, że zegarek poinformuje Cię, kiedy nadejdzie czas na zmianę baterii, więc nigdy nie zostaniesz tym zaskoczony. Tissot Desir to ponadczasowa kolekcja, która będzie idealnym towarzyszem życiowej podróży przez wiele lat.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T152.010.22.118.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Współczesna klasyka |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.68mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 4.95mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biała masa perłowa |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605050201 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebro,różowe złoto PVD |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |