Producenci
Tissot Couturier Quartz Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT COUTURIER QUARTZ LADY
Kreacje największych projektantów mody polegają na idealnym połączeniu materiałów i cięć, podobnie Tissot Couturier łączy eleganckie linie i doskonale dopasowane materiały. Zegarek wyraża szyty na miarę charakter za pośrednictwem bezkompromisowej uwagi przywiązywanej do detali. To model, który przeżyje każdą modę i sprosta próbie czasu.
Dane techniczne
| STYL | Fashion |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 32 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,1 mm |
| WAGA KOPERTY | 89 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |