Producenci
Tissot Classic Dream Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CLASSIC DREAM LADY
Pozwól, by te klasyczne zegarki zainspirowały cię do życia pełnią marzeń. Szukaj inspiracji w ich wskazówkach przywodzących na myśl wschodzące gwiazdy. To modele stworzone, by stać się ponadczasowymi ikonami stylu. Każdy zegarek z tej kolekcji oferuje użytkownikowi unikalny, wyrafinowany charakter. Linia ma do zaoferowania naprawdę wiele wariacji.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,4 mm |
| WAGA KOPERTY | 27 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |