Producenci
Tissot Classic Dream 28mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
-
Tissot Classic Dream 28mm
Tissot Classic Dream to kolekcja idealna dla osób, które poszukują klasycznego zegarka o minimalistycznym designie. Wskazówki Dauphine sprawiają, że tarcza jest bardzo czytelna, a dodatkowo nadają zegarkowi wyjątkowego charakteru. Dzięki bransolecie, która jest łatwa do czyszczenia przy codziennej pielęgnacji, zegarek zyskuje klasyczny i elegancki styl.
-
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T129.210.22.031.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Classic Dream |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.10mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605045501 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary, Żółte złoto 1N14 |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Datownik |