Producenci
Tissot Chrono XL Classic
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Chrono XL Classic
- Sportowy i elegancki wygląd każdego dnia.
- Jeden z największych chronografów w kolekcji Tissot (średnica 45mm).
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy ułatwiające odczytanie godziny w ciemności.
- Odporne na zarysowania szafirowe szkło
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.617.11.092.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.00 mm |
| WAGA KOPERTY | 175 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 mm |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | HMsD |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T605041657 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |