Producenci
Tissot Chemin Des Tourelles Automatic Gent
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CHEMIN DES TOURELLES AUTOMATIC GENT
Tissot Chemin des Tourelles Skeleton zawdzięcza swoją nazwę miejscu, w którym powstał. Chemin des Tourelles to uliczka, przy której w 1907 roku zbudowano fabrykę Tissot, a także współczesny adres marki. Zegarek emanuje dumą ze swoich korzeni i odzwierciedla ponad 160 lat wiedzy i doświadczeń. Zegarmistrzowskie rzemiosło można podziwiać przez tarczę dzięki zastosowaniu szkieletowej konstrukcji.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,89 mm |
| WAGA KOPERTY | 79 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |