Producenci
Tissot Carson Quartz Gent
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CARSON QUARTZ GENT
Tissot Carson to ponadczasowy model, który sprawdzi się w każdym miejscu i czasie. Będzie idealnym partnerem w każdej ważnej okazji w twoim życiu i sprawi, że będziesz zawsze punktualny. Jego klasyczny styl to gwarancja, że zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Wystawny charakter wzbogacają pełna gracji tarcza i smukłe wskazówki.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,35 mm |
| WAGA KOPERTY | 121 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |