Producenci
Tissot Bridgeport Quartz Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT BRIDGEPORT QUARTZ LADY
Na sali konferencyjnej lub w eleganckiej restauracji, zegarek Tissot Biridgeport niezmiennie olśniewa elegancją oraz nienaganną, zawsze modną estetyką.
Dane techniczne
| STYL | Klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,15 mm |
| WAGA KOPERTY | 35 g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |