Producenci
Tissot Ballade 34mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Ballade 34mm
Tissot Ballade został zaprojektowany, aby podkreślić Twój styl w tych naprawdę wyjątkowych chwilach. Tradycyjna giloszowana tarcza z promieniami słońca pięknie odbija światło, dodając głębi i elegancji. Karbowany bezel stanowi wyrafinowaną dekorację reprezentującą tradycyjny kunszt zegarmistrzowski. Tissot Ballade wyposażony jest w system szybkiej wymiany paska, co dodaje mu wszechstronności.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T156.210.11.351.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Ballade |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 34.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.25mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 16.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Jasnoniebieski |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii),datownik |
| NR. REF. PASKA | T605050369 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |