Producenci
TISSOT Tradition Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje nowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage widocznym w klasycznych detalach i subtelnych tradycyjnych wykończeniach. Design dopełniają łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T063.209.11.048.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Tradition |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 31.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 5.15mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |