Producenci
TISSOT TRADITION POWERMATIC 80 OPEN HEART
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT TRADITION POWERMATIC 80 OPEN HEART
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T063.907.36.038.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9,4mm |
| WAGA KOPERTY | 61g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysta |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny Tissot |
| MODEL | POWERMATIC 80.601 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 25 |
| NAPĘD | Mechaniczny |
| TARCZA | GMS |
| FUNKCJE | Rezerwa chodu do 80 godzin. Przeszklony dekiel |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe |