Producenci
TISSOT T02
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T02
Przeznaczony z myślą o eleganckich Paniach dbających o perfekcyjne detale uzupełniające image. Zegarek o wyraźnie biżuteryjnym obliczu, skrywającym w swoim wnętrzu precyzyjny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. Skórzany w kolorze ciemno szarym pasek dopasowany szerokością do koperty stanowi spójną, elegancką, smakowitą i pełną emocji całość. Doskonała propozycja uzupełniająca strój na każdy dzień i okazję.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T090.310.16.121.00 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Kwadratowy |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 23mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,33mm |
| WAGA KOPERTY | 29g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Masa perłowa |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F03.111 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Datownik |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Granatowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Bezpieczne zapięcie motylkowe na zatrzask |