Producenci
TISSOT T-WAVE T-Lady
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T112.210.11.031.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | SZWAJCARIA |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,7mm |
| WAGA KOPERTY | 73g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeks |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA F04.111 |
| KALIBER | 8 3/4''' |
| ŚREDNICA | 19,4mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | bateria typu Renata 364 |
| NAPĘD | kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| NR. REF. PASKA | T605040687 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |