Producenci
TISSOT T-Race Chronograph
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-Race Giro d'Italia 2022
Jesteś fanem kolarstwa i szukasz zegarka, który podkreśli Twoją pasję? Poznaj model TISSOT , który jest specjalną edycją dedykowaną wyścigowi Giro d'Italia 2022. To zegarek męski, który łączy w sobie sportową elegancję, wysoką jakość i funkcjonalność. Zegarek ten został stworzony we współpracy z organizatorami jednego z największych wydarzeń sportowych na świecie i nawiązuje do jego kolorystyki i symboliki.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T135.417.37.051.01 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Race |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Wskazówka sekundnika i zdobienie koronki w odcieniu ciemnego różu |
| DATOWNIK | Tak |