Producenci
TISSOT T-RACE CYCLING TOUR DE FRANCE 2022 SPECIAL EDITION
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-RACE CYCLING TOUR DE FRANCE 2022 SPECIAL EDITION
Wyczerpujące trasy w Alpach i Pirenejach, porywające sprinty, oszałamiające opowieści o ludzkiej wyjątkowości… rozpoczynający się w lipcu Tour de France inspiruje miliony ludzi na całym świecie. Zegarek Tissot T-Race Cycling 2022 Tour de France Special Edition to dla nich idealny zegarek, łączący szwajcarską precyzję i niezawodność z klasycznym wzornictwem inspirowanym rowerami wyścigowymi. Dzięki logo wyścigu wygrawerowanym na deklu i kultowym, żółtym wykończeniom na sekundniku i koronce, noszenie tego zegarka przybliży Ci emocje kolarzy biorących udział we francuskim wyścigu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T135.417.37.051.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Kolekcja specjalna |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.6 mm |
| WAGA KOPERTY | 105g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | czarny |
| INDEKSY | indeksy |
| MECHANIZM | szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 mm |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T600047413 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Standardowe zapięcie |