Producenci
TISSOT T-RACE CYCLING TOUR DE FRANCE 2020 SPECIAL EDITION
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-RACE CYCLING TOUR DE FRANCE 2020 SPECIAL
EDITION
Powstał z myślą o wszystkich entuzjastach kolarstwa. Tissot jako oficjalny chronometrażysta Tour de France z jego pomocą oddaje hołd swojemu wyjątkowemu partnerstwu z najsłynniejszym wyścigiem kolarskim na świecie. Nowy model to sportowy chronograf napędzany przez kwarcowy mechanizm. Wiele elementów zegarka zaprojektowano tak, aby przywodziły na myśl konstrukcję roweru szosowego. Przyciski przypominają klamki hamulcowe, koronka ma kształt zębatki. Motyw zębatki widoczny jest także na deklu koperty, gdzie znajduje się również wygrawerowane logo Tour de France. Uszy koperty w połączeniu z paskiem wyglądają jak widelec roweru z kręcącym się wewnątrz kołem.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T111.417.37.201.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Special Collections |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 44,5mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,4mm |
| WAGA KOPERTY | 91g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 18mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Z czarnych włókien węglowych |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Czarny, Żółty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |