Producenci
TISSOT T-RACE CHRONOGRAPH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-RACE CHRONOGRAPH
W tym roku ten model powraca z nowym designem, który ma teraz bardziej elegancką tarczę, nadając zegarkowi czystszy wygląd, ale nadal szanując jego sportowe korzenie. Podobnie jak w świecie sportu, Tissot to marka, w której pasja spotyka się z innowacjami i stylem. Kolekcja T-Race inspirowana jest wolnością, podążaniem za celem oraz pasją. Rodzina T-Race to zegarki zanurzone w mechanicznym środowisku i nieustannie przywołującego jego ducha. Przyciski na kopercie inspirowane są kierownicą, zaś z boku koperty można dostrzec element przypominający żeberka chłodzące silnik. Zegarek jest wodoodporny, z kwarcowym mechanizmem chronografu oraz wskazówkami godzin i minut pokrytymi powłoką SuperLuminova®. Tissot czerpie ze współpracy z wyścigami motocyklowymi, produkując zegarki, które odzwierciedlają dynamiczną naturę samych motocykli i emocje związane ze sportem.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T141.417.37.051.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna z powłoką PVD |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.80 mm |
| WAGA KOPERTY | 114 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 13.95 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe z antyrefleksem |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29.8 mm |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | HMsD |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T603048543 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Syntetyczny |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowe zapięcie |
| DATOWNIK | Tak |