Producenci
TISSOT T-MY LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-MY LADY
- PROSTA I BARDZO CZYTELNA TARCZA.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T132.010.11.111.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29,30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9,7mm |
| WAGA KOPERTY | 78g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biała masa perłowa |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F03.111 |
| KALIBER | 7 3/4''' |
| ŚREDNICA | 17,2 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 364 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Biały |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |