Producenci
TISSOT T-MY LADY AUTOMATIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT T-MY LADY AUTOMATIC
Prosta i elegancka stylistyka Tissot T-My Lady nadaje zegarkowi ponadczasowego wymiaru. Sercem zegarka jest szwajcarski mechanizm automatyczny z rezerwą chodu 48 godzin.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T132.007.11.066.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29.30 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.6 mm |
| WAGA KOPERTY | 83 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Top Wesselton |
| INDEKSY | Indeksy i diamenty |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 48.111 |
| KALIBER | 7 3/4''' |
| ŚREDNICA | 17.2 mm |
| KAMIENIE | 24 |
| NAPĘD | Automatic |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T600046065 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |