Producenci
TISSOT T-Lady Bella Ora Piccolo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T103.110.33.113.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Owalny |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.70mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biała masa perłowa |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Złoty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |