Producenci
TISSOT Supersport NBA Special Edition
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Supersport NBA Special Edition
Zegarek Supersport NBA Special Edition podkreśla mocny związek marki Tissot z ligą NBA przemyślanymi detalami i sportowym stylem. Efektowna koperta ze stali szlachetnej pokryta powłoką PVD w kolorze czarnym w rozmiarze 45 mm, posiada bezel czerpiący inspirację z zegara odmierzającego czas koszykarskich akcji z kolorowymi akcentami nawiązującymi do logo NBA.
Tarcza strukturą przypomina piłkę do koszykówki oraz zaciekawia gradientem przechodzącym od koloru ciemnoszarego do czarnego na krawędziach, tworząc iluzję głębi, która odzwierciedla kształt piłki. Cyfry na tarczy nawiązują do numerów koszykarskich strojów zawodników, a sekundnik zdobi logo NBA.
Czarny pasek uszyty z dwóch materiałów również nawiązuje do koszykarskiej piłki, co sprawia, że zegarek sprawdza się w codziennych czynnościach, a także aktywności fizycznej. Na odwrocie koperty umieszczono logo NBA otoczone nazwami miast i stanów 30 zespołów najlepszej koszykarskiej ligi świata.
Ten zegarek jest wyposażony w kwarcowy mechanizm chronografu, zapewniający dokładny pomiar czasu przy minimalnej potrzebie konserwacji.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T125.617.37.067.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Supersport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 1 ATM ( 10m, 30ft, 1bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.50mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.92mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Gradient antracytowy |
| INDEKSY | indeksy,cyfry arabskie, Super |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T600050682 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Stoper,datownik |
| DATOWNIK | Tak |