Producenci
TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Seastar 1000 Powermatic 80 40mm
Ten zegarek z 40-milimetrową kopertą posiadający mechanizm Powermatic 80 jest nową odsłoną jednej z najpopularniejszych kolekcji Tissot. Odświeżona koperta zyskała żłobienie z boku, co nadało jej bardziej wyrafinowanego wyglądu. Czasomierze z tej rodziny są idealne dla aktywnych osób, oferując wodoszczelność do 1000 stóp (300 metrów) i wyraźny odczyt czasu nawet w słabych warunkach dzięki pokrytym powłoką Super-LumiNova® wskazówkom i indeksom godzin. Nowa odsłona rodziny Seastar obejmuje pięć modeli, różniących się kolorami tarczy i wykończeniami, od stali szlachetnej po warianty dwukolorowe, w tym unikalne gradienty od niebieskiego do czarnego, a także model z powłoką PVD w kolorze czarnym. Każdy wariant zapewnia wyjątkową estetykę, zachowując jednocześnie charakterystyczny dla kolekcji sportowy wygląd.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T120.807.11.091.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Seastar |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30 ATM (300m, 984ft, 30bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.48mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Turkusowy gradient |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Powermatic 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| NR. REF. PASKA | T605049459 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Składane zapięcie z przyciskami, Wymienna bransoleta |
| INFORMACJE DODATKOWE | Mineralny pierścień, Bezel obracany w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, Zakręcana koronka i dekiel, Przezroczysty dekiel |