Producenci
TISSOT SIDERAL S POWERMATIC 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT SIDERAL S POWERMATIC 80
DETALE, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE:
- Mechanizm automatyczny Powermatic 80: Rezerwa chodu do 80 godzin
- Rozmiar koperty: 41 mm
- Koperta z kutego włókna węglowego
- Wielobarwna tarcza z elementami pokrytymi powłoką Super-LumiNova®
- Przezroczysty dekiel
- Wypukłe, odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
- System szybkiej wymiany paska
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T145.407.97.057.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Unisex |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30 ATM (300m, 984ft, 30bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 14.4 mm |
| WAGA KOPERTY | 90 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy i cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.111 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25.6 mm |
| NAPĘD | Automatyczny |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy |
| NR. REF. PASKA | T603048859 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |
| KOLOR PASKA | Żółty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta |
| DATOWNIK | Tak |