Producenci
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH
TISSOT SEASTAR 1000 QUARTZ CHRONOGRAPH to męski model z kolekcji T-Sport zachwycający swą kolorystyką i ponadczasowym stylem. Zegarek posiada szkło szafirowe, które nadaje zegarkowi ekstremalnej wytrzymałości na uderzenia, a dzięki jego przejrzystości dobrą czytelność tarczy oraz widoczność wskazówek. Tissot przywiązuje dużą wagę do czytelności wskazań w każdej sytuacji. Dlatego w niektórych modelach zastosowano materiał o nazwie SuperLuminova®. To tworzywo nakładane jest na widoczne elementy, takie jak indeksy lub wskazówki i działa jak mini akumulator odbitego światła, gdy zegarek znajduje się w ciemności. Model posiada wodoszczelność na poziomie 30 barów oraz system szybkiej wymiany paska.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T120.417.11.041.03 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30 ATM (300m, 984ft, 30bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.5 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.8 mm |
| WAGA KOPERTY | 180 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | niebieski |
| INDEKSY | indeksy |
| MECHANIZM | szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 mm |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T605046894 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zabezpieczone zapięcie, dodatki do nurkowania oraz przycisk zwalniający, Wymienna bransoleta |
| DATOWNIK | Tak |