Producenci
TISSOT SEASTAR 1000 POWERMATIC 80 SILICIUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT SEASTAR 1000 POWERMATIC 80 SILICIUM
Ten zegarek to "automatyczny" wybór dla nurków. Dzięki bardzo wysokiej odporności na wodę (do ciśnienia 30 bar/300 m/1000 stóp), przykręcanej koronce oraz obracanym w jedną stronę bezelu umożliwiającemu odczytanie czasu zanurzenia, Tissot Seastar 1000 to najlepszy zegarek do nurkowania. Dodatkowo ten wyjątkowy model napędzany jest przez mechanizm Powermatic 80.
- WODOSZCZELNOŚĆ DO CIŚNIENIA 30 BAR (300M/1000 STÓP).
- LUMINESCENCYJNE WSKAZÓWKI I INDEKSY UŁATWIAJĄCE ODCZYTANIE GODZINY W CIEMNOŚCI.
- OBRACANY W JEDNYM KIERUNKU CERAMICZNY BEZEL UMOŻLIWIAJĄCY ODMIERZENIE CZASU ZANURZENIA.
- MECHANIZM AUTOMATYCZNY Z REZERWĄ CHODU DO 80 GODZIN.
- PRZESZKLONY DEKIEL KOPERTY POZWALAJĄCY PODZIWIAĆ PRACĘ MECHANIZMU.
- MECHANIZM ZEGARKA DZIĘKI ZASTOSOWANIU KRZEMOWEGO WŁOSA BALANSU JEST NIEWRAŻLIWY NA DZIAŁANIE PÓL MAGNETYCZNYCH.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T120.407.17.041.01 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30 ATM (300m, 984ft, 30bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 43mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12,7mm |
| WAGA KOPERTY | 112g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | N |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.811 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6mm |
| KAMIENIE | 25 |
| NAPĘD | Automatyczny |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | see-through caseback, screw-down crown and caseback, ceramic bezel ring, Bezel obracany w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Do 80 godzin |