Producenci
TISSOT PRX POWERMATIC 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRX POWERMATIC 80
- MECHANIZM AUTOMATIC ETA POWERMATIC 80
- ANTYMAGNETYCZNA SPRĘŻYNA NIVACHRON
- 80-GODZINNA REZERWA CHODU
- ODPORNE NA ZARYSOWANIA SZAFIROWE SZKŁO Z POWŁOKĄ ANTYREFLEKSYJNĄ
- PRZEZROCZYSTY DEKIEL KOPERTY
Męski zegarek PRX Powermatic 80 to nowoczesny, a zarazem osadzony w stylistyce pop-art’u model, który zachwyca nie tylko swoim mechanizmem ale również designem. Zegarek jest cienki, gładki i subtelnie łączy w sobie elementy z lat 70. Model PRX Automatic został wyposażony w szwajcarski automatyczny mechanizm Powermatic z 80-godzinną rezerwą chodu i sprężyną włosową Nivachron, która jest odporna na działania pola magnetycznego. Mechanizm ETA Powermatic został zamknięty w kopercie o średnicy 40 mm i grubości 10,9 mm, wykonanej ze szczotkowanej stali szlachetnej z przezroczystym deklem dzięki czemu możemy obserwować pracę mechanizmu zegarka. Indeksy oraz wskazówki są pokryte powłoką Super-LumiNovą. Luminescencyjne wskazówki modelu PRX Powermatic 80 są zamontowane bardzo blisko siebie, co pozwala stworzyć efekt uniesienia i optycznie zbliżyć tarczę do szkła. Giloszowana tarcza oraz stalowa bransoleta sprawiają, że zegarek jest niezwykle elegancki. W zegarku Tissot PRX Powermatic 80 wykorzystano motylkowe zapięcie, dzięki czemu zakładanie, jak i jego zdejmowanie przebiega komfortowo. Jednocześnie bransoleta gwarantuje użytkownikowi ergonomiczne dopasowanie do nadgarstka. To z pewnością idealny zegarek dla mężczyzny podchodzącego do klasy z przymrużeniem oka, stawiającego na gadżety o niebanalnym wzornictwie, które pozwalają mu wyrazić własną indywidualność.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.407.11.051.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,9mm |
| WAGA KOPERTY | 138g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe z antyrefleksem |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.111 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 23 |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | Patented Nivachron balance spring |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Do 80 godzin rezerwa chodu |
| DATOWNIK | Tak |