Producenci
TISSOT PRX DIGITAL 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRX DIGITAL 40mm
Tissot PRX Digital 40mm T137.463.33.020.00 to męski zegarek, zainspirowany modelem z 1978 roku. Urządzenie wyposażono w udogodnienia, takie jak dwie strefy czasowe, datownik, stoper, timer, podświetlenie oraz alarm. Prawidłowość odmierzanej godziny jest zasługą szwajcarskiego mechanizmu kwarcowego DGT-2040 ze wskaźnikiem wyczerpania baterii EOL. Wodoszczelność wynosi 10 ATM.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.463.33.020.00 |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40,00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrnozłoty |
| INDEKSY | cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Złoty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |