Producenci
TISSOT PRX 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PRX 40mm
Reedycja kultowego wzoru zegarka z lat 70. Nową linię PRX wyróżnia lekkość, unikalny styl i siła ponadczasowego designu.
W 1978 r. Tissot stworzył kwarcowy model z delikatną kopertą i smukłymi indeksami. Kilka lat później Tissot zarejestrował nazwę PRX, która stała się synonimem ponadczasowej jakości oraz precyzji. Skrót ten oczywiście nie był przypadkowy, „PR” z francuskiego Précise et Robuste oznacza Precyzyjny i Solidny, a „X” jako rzymska cyfra dziesięć, była odpowiednikiem wodoszczelności zegarka 10ATM (100m)
Dziś Tissot, odwołując się do swojego dziedzictwa, prezentuje PRX 40 205, model oddający hołd zegarkowi z tamtej epoki. Jest on przede wszystkim nowoczesną, modną i bardzo udaną interpretacją swojego poprzednika. Marka zachowała, dopracowała i podkreśliła główne cechy historycznego modelu przenosząc je na nowy poziom nieskazitelnej jakości wykończenia.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.410.17.011.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.40mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T603048463 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Gumowy |
| KOLOR PASKA | Biały |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | System szybkiej wymiany paska ,datownik |
| DATOWNIK | Tak |