Producenci
TISSOT PRX 35mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRX 35mm
Tissot PRX zadebiutował w 1978 roku, a teraz świętujemy jego powrót. Nowy Tissot PRX to zegarek dla pasjonatów designu - smukła koperta oraz zintegrowana bransoleta ze stali szlachetnej sprawiają, że PRX łączy w sobie tradycję zegarmistrzowskiego kunsztu oraz nowoczesne elementy dla osób w każdym wieku. Nowy PRX ma dokładnie taki sam rozmiar jak oryginalny zegarek z 1978 roku: 35mm - to czyni go jeszcze ciekawszą propozycją dla pasjonatów zegarków.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.210.11.351.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 35.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.60mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 11.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Jasnoniebieski |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605047605 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |